Quantcast

Viete, koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Môžte potešiť niekoho kto nečaká darček

29.11.2020
Viete, koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Môžte potešiť niekoho kto nečaká darček

Aj tieto Vianoce sa môžete zapojiť do celoslovenskej výzvy a  potešiť niekoho, kto nečaká darček. Táto krásna myšlienka vznikla vďaka  Janke Galatovej, ktorá pred pár rokmi založila skupinu na Facebooku a  oslovila svojich známych, aby sa zapojili do zbierky darčekov pre  seniorov v domovoch dôchodcov. 

Zbierka funguje už tretí rok a môže sa do nej zapojiť každý dobrý  človek na Slovensku. Stačí naplniť krabicu od topánok maličkosťami,  ktoré môžu potešiť babičku alebo deduška v domove dôchodcov. Darček od  vás môže byť jediným darčekom, ktorý tento rok dostanú. Potešme čo  najviac starkých, ktorí najmä v týchto časoch potrebujú lásku a  pozornosť. 

Vložte do krabice kúsok lásky aj vy! 

Do krabice môžete vložiť niečo voňavé, niečo sladké či slané, niečo  na čítanie či na zahriatie, niečo na pamiatku či ručne vyrobené.  Keďže  odovzdávanie krabíc osobne sa tento rok neudeje, môžete do nich pridať  aj napísaný pozdrav, list, fotky.. Milé gesto bude, ak pridáte aj obálku  so známkou, aby vám mohli starkí odpísať. 

Ďalšie informácie nájdete na https://www.kolkolasky.sk/

Facebook skupina pre Prievidzu https://www.facebook.com/groups/868897723852375

Prievidza svoju krabičku môžte okrem nás odovzdať aj v BerTo, Xoana po dohode s Katkou (0907313228),Galeria Jabloň, UniStyl

Balíš, balím, balíme... nezabúdajte až do 6.12.2020

📌Pripájam aj Kontaktné osoby pre Prievidzu📌🏠Dva prievidzke domovy dôchodcov: Petra Drabikova, tel.: 0907 695 001🏠Bôrik:Katarína Škitková, tel.: 0907 087 220

Ďalšie správy