Intuitívny fraktálny cyklus

Workshop - Prednáška
Prievidza
Od do

Workshop na ktorom sa naučíte kresliť celý intuitívny fraktálny cyklus pozostávajúci z 21 kresieb.


Fraktálna kresba je forma arteterapie a aj diagnostická metóda. Prostredníctvom línie a farby získame informácie o svojom vnútornom svete. Budeme mať možnosť "vidieť" seba a svoju dušu. Kreslenie fraktálov nevyžaduje znalosť kreslenia. Je to liečba umením, ktorá využíva najnovšie poznatky z oblasti psychológie, umenia a kvantovej fyziky. V dnešnom uponáhľanom svete je veľmi dôležité nájsť si chvíľku pre seba a naučiť sa zrelaxovať telo i dušu. Kreslenie fraktálov je naozaj úžasný spôsob ako sa zahĺbiť do svojho vnútra a ako sa spriateliť so svojím vlastným tichom. Svedomie človeka, aj keď je uspané, tak sa prebúdza práve v tej chvíli kedy nastáva ticho. Ticho, to nie je nedostatok zvuku ako si myslíme. Ticho je priestor do ktorého vstupujeme, aby sme počuli čosi v nás. Fraktálna kresba pôsobí na nás ako psychoterapia alebo relaxácia. To znamená, že sa ňou dá ovplyvňovať každý duševný proces v nás, ktorý je zároveň úzko spätý s fyziológiou.


Viac k fraktálnej kresbe tu: https://www.dusamoja.sk/post/%C4%8Do-je-frakt%C3%A1lna-kresbaTvoríme pre dušu a zo srdca, s radosťou, ľahkosťou a hravosťou. Bavíme sa, rozprávame a občas sa dozvieme i niečo z odkazov našej duše.


♡ Ak si chceš v podpornom tvorivom prostredí oddýchnuť a naučiť sa niečo nové si vítaná, drahá žena...ale i ty, drahý muž.


♡ Počet miest je obmedzený, max. 6 osôb, preto ak sa chceš prihlásiť, urob tak čím skôr.


cena: 150,--Eur (v cene sú zahrnuté online konzultácie počas kreslenia celého cyklu, t.j. ca. necelé dva mesiace podľa rýchlosti kreslenia jednotlivých účastníkov, prenájom priestoru, malé občerstvenie, materiál na kreslenie a skriptá)


♡ tel. 0918 816 397


♡ info o lektorke:


Som zakladateľkou slovenskej značky DUŠA MOJA, ktorá spája všetko tvorivé, čo vychádza z jej duše. Som srdcom a dušou umelkyňa, lektorka a sprievodkyňa, moje životné poslanie súvisí s komunikáciou a umením. Prinášam svetu, ľuďom a ich dušiam krásu v rôznych podobách: cez tvorivé a sebarozvojové workshopy, arteterapiu, fotografiu, umelecké predmety a tiež krásu slova i v súkromných jazykových kurzoch nemeckého jazyka.


Podporujem ľudí prostredníctvom sebapoznania cez tvorbu a jedinečné umenie z hĺbky duše človeka na ceste k skutočnej, živej a žitej autenticite.

Odporúčané akcie