Video: Zelený bicykel dnes spustil druhú sezónu

Tisícky odmakaných hodín, slzy, pot, strhané závity na mozgu a množstvo obetovaných večerov od rodiny – taká bola cena novej verzie systému 2.0.  Zelený bicykel v elektronickej verzii sme napokon po roku vývoja konečne spustili a veríme, že inovácie a vylepšenia presvedčia aj tých, ktorí chodia do mesta ešte stále autom. Na čo sa môžete tešiť?

Video: Zelený bicykel dnes spustil druhú sezónu

1. ŽIADNA REGISTRÁCIA

Prihlásiť sa môžete cez Facebook, alebo účet Zelený bicykel.

2. OKAMŽITÁ MOŽNOSŤ VÝPOŽIČKY

Po prihlásení a overení čísla si môžete zakúpiť program napríklad platobnou kartou a bicykel začať využívať už od prvej minúty.

3. KONIEC MECHANICKÝM ZÁMKOM

Pre odomknutie bicykla stačí priložiť kartu Zeleného bicykla k terminálu na stojane, poslať SMS, alebo odomknúť cez webovú aplikáciu a vybrať bicykel zo stojanu. Pri vrátení ho stačí jednoducho zasunúť do stojanu a zkontrolovať na display úspešné uzamknutie.

4. BEZ OBMEDZENÍ

Nové programy s predplateným počtom minút Vás už nebudú v ničom obmedzovať. Vhodné sú nielen pre domácich, ale i pre tých, ktorí sa rozhodli spoznávať krásy nášho kraja.

5. POHODOVÁ JAZDA

Trojprevodová prehadzovačka v kombinácii s výškovo nastaviteľným sedlom s nepremokavým poťahom Vám zaručí rýchlejší presun nielen po rovinke, ale i hore kopcom.

Dnešný deň je výnimočný nielen tým, že sme spustili novú sezónu, ale i tým že sme spustili prvý elektronický bike sharing vyrobený na Slovensku

Hlavné menu