Divadlo Komediograf - Manželství v Kostce

Žáner:
15.04.2018 - 19:00
Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na novú komédiu Ľuboša Baláka, ktorú si môžete na doskách Domu kultúry Prievidza užiť už v nedeľu, 15. apríla 2018 19.00 h.

Komédia o večnom súboji mužov a žien, ktorý netrvá len sto rokov a netýka sa len dvoch jedincov. Týka sa všetkých a prežívame ho znova a znova. V prípade Emila a Marcely však trochu extrémnejšie.

Píše sa rok 1987. Je leto. Sme na vodnej hrádzi na Berounce. Mladý Emil alias Válec sa práve pokúsil zísť nebezpečný úsek, ale spadol. Našťastie ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytiahla ho za pádlo. A keď si tak po prežitom nebezpečenstve v tento letný večer sedeli na brehu a hlasno oddychovali, zamilovali sa do seba. To bol začiatok ich dlhej cesty. Začiatok manželstva, ktoré potom trvalo sto rokov.

Predstavenie Manželstvo v kostce v réžii Luboša Baláka je skvelou príležitosťou pre komediálny talent výborných hercov Zuzany Kronerovej a Oldřicha Navrátila. Obaja hrajú dvadsaťročných na tom brehu Berounky, ale aj stodvadsaťročných na lavičke v Beskydách, kde premýšľajú prečo sa im vlastne nepodarilo vykrútiť tomu druhému krk. Príďte sa pozrieť ako prebiehal ich vzťah a pravdepodobne v ňom objavíte vlastné zážitky a skúsenosti - či už tie vtipné, alebo aj tie temné.

Hrajú: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Vstupné: 18,00 €, vstupenky už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza

divadlo

Hlavné menu