LEN PRE ŽENY TOUR 2023 - Scandal comeback skupiny DIRTYY BOYZZ!!! - Prievidza

Divadlá

Famózna LEN PRE ŽENY TOUR sa opäť vracia na Slovensko, môžete sa  tešiť na chlapcov zo skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorí sa predstavia v mestách  Košice, Poprad, Žilina, Trenčín, Bratislava, Nitra, Banská Bystrica  a možno aj ďalších.

Dámy, slečny všetkých vekových kategórií pripravte si najlepšie  outfity, pretože nikde inde nezažijete pokope toľko sexi chlapov, ako  práve na LEN PRE ŽENY TOUR 2023 - Scandal comeback.

Chlapci zo skupiny DIRTYY BOYZZ majú pre Vás pripravenú unikátnu  show. Môžete sa tešiť na originálne spojenie tanca, hudby, akrobatických  prvkov a samozrejme na poriadnu dávku sexepílu, vášne, erotiky a čo  nesmie chýbať sú vypracované mužské tela. Moderátorom večera bude  kontroverzný raper a moderátor Tomy Kotty.

Takže dámy, či ste zadané, vydaté, rozvedené, slobodné alebo práve  pred veľkým dňom D, táto show je stvorená práve pre Vás. Je to ideálna  príležitosť ,,vypustiť paru,,. Čaká Vás nezabudnuteľný večer, na ktorý  budete ešte dlho spomínať, pri spomienke na ktorý sa Vám bude tajiť dych  a budete sa červenať.

Hrozí, že sa turné opäť rýchlo vypredá, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu!

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/LEN-PRE-ZENY-TOUR-2023-Scandal-comeback-skupiny-DIRTYY-BOYZZ?ID_partner=60

 

Na čo sa môžete tešiť:

- 2hodinová show nabitá tancom, akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
- vypracované mužské telá
- moderátor Tomy Kotty
- súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
- profesionálni hostessi hore bez
- možnosť fotenia sa s účinkujúcimi a dostať vytlačenou foto priamo na mieste
- hudobné mixy rôznych žánrov
- after party v každom meste spolu s chlapcami

Vstupenky

Odporúčané akcie