Osamote - rozprávkové predstavenie pre deti

Divadlá
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
Od do

Divadlo „A“ a Divadlo SHANTI, o.z. Prievidza vás pozýva na rozprávkové predstavenie pre deti, ktoré sa uskutoční v nedeľu, 29. mája 2022 o 16.00 h v Dome kultúry Prievidza. 

Určite sa v detstve každý z nás aspoň raz ocitol osamote. Či už z pričinenia rodičov, alebo z toho nášho, s poriadnou dávkou zanovitosti a odmietania. Mnohým vtedy prebehlo nadurdenou detskou hlavičkou, že si vystačíme sami, že nikoho nepotrebujeme, lebo sme už predsa veľkí! A to bol mnohokrát spúšťač pre vznik tajomného sveta, kde skriňa, práčovňa či šopa na dvore sa odrazu stáva krajinou našej fantázie, kde všetko funguje úplne inak a podľa našich pravidiel. V konečnom dôsledku sme sa len hrali na dospelých a vo svojom vytvorenom svete plnom plyšových kamarátov sme si na nich skúšali dospelácke príkazy a zákazy podčiarknuté fantáziou. Vydajte sa spoločne s nami do jednej takej zanovitej krajiny, plnej dobrodružných ciest. Len my a vy… tak OSAMOTE.


Vstupné: 3,00 €, predpredaj vstupeniek od 10.5.2022 v pokladni DK Prievidza

Námet, scenár, réžia: Vojtech Bartko, Divadelná spoločnosť
Dramaturgia: František Kňazovič
Produkcia: Viera Boronkayová
Kostýmy: Viera Boronkayová a Bibiana Sukubová
Scéna a rekvizity: Miroslav Soukup
Hudba: výber
Zvuk: František Kňazovič
Svetlo: Marián Bullo / Miroslav Soukup
Dĺžka predstavenia: 40 min.

Hrajú:
Dieťa / Adam Šimko alebo Simona Tomíková
Bruno / Linda Šeböková
Detská fantázia
Alžbeta Šandriková, Soňa Findorová, Naďa Porubcová, Ella Sofia Vargicová, Linda Viktória Oršulová, Simona Mokrá, Tereza Široká, Jakub Ján Denčiak, Adam Simušiak

Odporúčané akcie