PANIKÁRI

Divadlá
Kultúrne centrum Bojnice
12.1.2020 - 19:00 - 12.1.2020 - 21:45

Aká je chlapská odpoveď na predstavenie KLIMAKTÉRIUM?

Súčasná komédia Mika Myllyaho s pesničkami, akú ste ešte nevideli!


P A N I K Á R I

muži na pokraji nervového zrútenia

...

Myslíte si, že ste na dne? Myslíte si, že vám vo vašich manželských  alebo partnerských problémoch už nikto nedokáže pomôcť? Myslíte si, že  všetky účinné terapie, ako dostať svoj vnútorný život do rovnovážneho  stavu, už zlyhali? Myslíte si, že je nad vaše sily zdolať krízu  stredného veku? Ste na omyle! Všetko sa to dá zvládnuť s ľahkosťou  osviežujúceho humoru a s prieraznosťou kvalitnej fínskej vodky. A to pri  sledovaní súčasnej fínskej komédie PANIKÁRI, ktorá teší milióny  smiechuchtivých divákov po celom svete.


Ako si zachovať svoje chlapské JA! Ako nepodľahnúť diktátu stresu,  nadmerným pracovným povinnostiam, neskutočným nárokom alebo obludným  očakávaniam okolia. Ako sa v dnešnom dynamickom svete nenechať  prevalcovať ženami. Ako s nimi komunikovať, porozumieť im, preniknúť do  ich vnútra... Ako im lichotiť, vládnuť, dobývať ich... Ako prepojiť  tieto dva na prvý pohľad rozdielne svety. Nepostihnuteľný vesmír  kabeliek a nekonečný oceán pív!

Vtipná hra, ktorá nenechá nikoho na pochybách, že dobrí kamaráti, dobre  mienená rada a dobrá zábava ešte nevymreli. Ani nevymizli z našich  javísk.

PANIKÁRI - chlapská odpoveď na Klimaktérium

PANIKÁRI je komédia o súčasníkoch a o ich zábavných riešeniach  aktuálnych problémov. Naši hrdinovia sú možno občas smiešni, dojemne  trápni, ale predovšetkým dojímavo ľudskí. Sú sebaironicky zábavní.  Dokonca si pritom aj spievajú. Známe hity s novými textami, ktoré  poodhaľujú ich tajné túžby a skryté sny. A vy sa pritom skvele bavíte!


hrajú: Marcel Ochránek, Juraj Hrčka, Jakub Rybárik

réžia: Svetozár Sprušanský

dĺžka predstavenia: 2 hod. 45 min. (vrátane prestávky)


Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

Odporúčané akcie