Quantcast

PI ČAJ, MILÁČIK - presunuté na piatok 22.4. 2022

Divadlá
Kultúrne centrum Bojnice
Od do

s poľutovaním Vám oznamujeme, že výnimočnú komédiu  PI ČAJ, MILÁČIK! z technických dôvodov presúvame na piatok 22. apríla 2022 o 19.00 h.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti, prípadne ich môžete vrátiť v Kultúrnom centre Bojnice do 30.9.2021 v čase od 7.30 do 15.30 h, resp. vymeniť za voucher, ktorého platnosť bude do 31.12.2022.


„Brilantná francúzska komédia z divadelného prostredia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKA“


Komédia poodhalí oponu divadelného zákulisia, kam mnohí nesmú, ale vy musíte! Čaká na vás výdatná porcia liečivého smiechu.

Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry,  ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení  na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový  večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych  situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa  zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v  smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho  DIVADLO – hereckej hravosti, konverzačnej bezprostrednosti, situačnej  ľahkosti, až akrobatickej mrštnosti.

účinkujú:  Dávid Hartl / Peter Makranský, Zuzana Tlučková / Lucia  Vráblicová, Jana Lieskovská / Karin Olasová / Lucia Lapišáková, Pavol  Plevčík / Peter Kočiš, Martin Kaprálik / Přemysl Boublík, Miroslava  Drínová / Lucia Lapišáková, Tibor Halada

Odporúčané akcie