Quantcast

Be2Can - Snežiť už nikdy nebude

Filmový klub
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
Od do

Filmová udalosť jesene – Be2Can 

8. ročník prehliadky festivalového filmu z Berlína, Benátok a Cannes, ktorý premiérovo uvedie súťažné a ocenené tituly z troch najvplyvnejších filmových festivalov.

Začiatok jesennej kino sezóny v Prievidzi bude patriť filmom, o ktorých sa hovorí. Prehliadka sa bude konať od 25. do 28. októbra v Dome kultúry Prievidza vždy o 18.00 h.

V utorok, 26. októbra nás čaká dráma Snežiť už nikdy nebude, nominant na Zlatého leva za najlepší film na MFF v Benátkach v roku 2020.

Dráma, Poľsko / Nemecko, 2020, 116 min
Réžia:Małgorzata Szumowska

Zenia (Alec Utgoff) je ukrajinský prisťahovalec s nadprirodzenými schopnosťami, ktorý sa živý masírovaním pracháčov v jednej milionárskej štvrti v Poľsku. Všetci ho tam poznajú, všetci sa mu zdôverujú a všetci ho majú radi. Pre týchto snobov sa Zenia stáva miestnym guru, pretože využíva svoj kúzelný dotyk k zmene životov svojich bohatých, avšak smutných klientov.

Vstupné: 5,00 €, 4,00 € členovia Filmového klubu FK´93 Prievidza, 3,00 € seniori a ZŤP s preukazom Filmového klubu. Vstupenky sa predávajú oproti baru pol hodinu pred začiatkom premietania. Pred každým premietaním si môžete zakúpiť preukaz Filmového klubu FK´93 Prievidza v hodnote 5,00 €.

Podujatie organizujú Filmový klub FK ’93 Prievidza v zriaďovateľskej činnosti Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza, v spolupráci s Art point Prievidza.


Odporúčané akcie