LÁSKA NEBESKÁ

Filmový klub
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
Od do

štvrtok 14. decembra 2023
o 18.00 h, Divadelná sála Domu kultúry v Prievidzi

LÁSKA NEBESKÁ

Veľká Británia, 2003, 135 min
Réžia: Richard Curtis

10 dní pred Vianocami vás pozývame si vychutnať obnovenú premiéru jedného z najkrajších a najromantickejších filmov s hviezdnym hereckým obsadením!

Vianoce v Anglicku. Ale zopár týždňov pred ich príchodom sa už vonku dejú nezvyčajné veci. Niektorí sa zamilujú, potom sa rozídu, iní sú zase beznádejne osamotení a stále niekoho hľadajú. Tento film je príbehom ôsmich ľudí, ktorí počúvajú hlas svojho srdca. Hlavnou postavou príbehu je novozvolený premiér, ktorý nevie dať najavo to, čo cíti voči svojej novej asistentke Natalie. Jeho strašia sestra Karen zase pomaly prichádza na to, že jej manžel Harry flirtuje s pracovníčkou jeho kancelárie Miou… Jamie je zase spisovateľ, ktorý opustí svoju partnerku po tom, čo ju pristihol pri nevere a odcestuje do Francúzska, kde chce napísať román, ale začne si tam s portugalsky hovoriacou slúžkou Aureliou… a to je len začiatok. (STV)

Vstupné: 3,00 € (ZŤP, držitelia Jánskeho plakety a dôchodcovia s členským preukazom), 4,00 € (člen filmového klubu), 5,00 € (ostatní), vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza, online systéme KaSS.

Tešíme sa na vás!

Vstupenky

Odporúčané akcie