Berkat ďakuje

30.12.2013 - 18:00 - 20:00
Opäť sa po roku zídeme, aby sme sa pozreli na to, čo sa nám spoločne podarilo. Pripravili sme pre vás prierez aktivitami Berkatu, ako aj malé občerstvenie a ďalší program. Tešíme sa na stretnutie v pondelok 30.12. o 18:00 h v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi (Záhradnícka 19). Vstupné je dobrovoľné

POZÝVAME VÁS NA PRÍJEMNÉ POSEDENIE A PESTRÝ PROGRAM!

Opäť sa po roku zídeme, aby sme sa pozreli na to, čo sa nám spoločne podarilo. Pripravili sme pre vás prierez aktivitami Berkatu za uplynulý rok, ako aj malé občerstvenie. Pozrieme si krátke ukážky z diskusií so vzácnymi hosťami Jedného sveta (arcibiskup Róbert Bezák, ekonóm Juraj Karpiš, kňaz Anton Srholec, novinár Štefan Hríb). Fotograf Karol nám okomentuje portréty týchto hostí a Matej sa podelí o zážitky po návrate z Ugandy, aj prostredníctvom vybraných TED videí.

Vstupné dobrovoľné

Darčeky, ktoré potešia a pomôžu

Zostáva pár dní do Vianoc a tak vám ponúkame námety na darčeky pre vašich blízkych, ktoré potešia a pomôžu. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na hello@berkat.sk alebo 0905 98 46 46. Predovšetkým fotky z výstavy Tisíc životov sa oplatí prísť pozrieť a vybrať osobne!

Tisíc životov Jany Čavojskej: rôzne fotky z výstavy po 15 €
Diskusie (nielen) o šťastí - arcibiskup Róbert Bezák a ekonóm Juraj Karpiš: DVD za 7 €
Diamantové deti - príbeh o detských vojakoch zo Sierra Leone: kniha za 7 €
Zázračný rok 2014 s fotkami Jany Čavojskej: kalendár za 6 €
Skvelý film Happy, ktorý budete chcieť hneď zdieľať: DVD za 15 €
Štúdium na dva mesiace v Maroku či Berkatovca - symbolické certifikáty za 30 € či 50 €

Hlavné menu