Týždeň slovenských knižníc s Mestskou knižnicou M. Mišíka v Prievidzi

Iné akcie
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
5.3.2018 - 10:00 - 9.3.2018 - 16:00

Mestská knižnica M. Mišíka v Prievidzi Vás pozýva na Týždeň slovenských knižníc, ktorý sa bude konať v  dňoch 5. – 11. marca 2018! Tento rok sa uskutoční už 19. ročník Týždňa slovenských knižníc a to pod spoločným mottom: KNIŽNICE PRE VŠETKÝCH!

Organizátormi podujatia sú Slovenská asociácia knižníc (SAK) a Spolok slovenských knihovníkov a knižníc (SSKK). Ambasádorom Týždňa slovenských knižníc 2018 je Ján Gallovič, člen činohry Slovenského národného divadla. Týždeň slovenských knižníc 2018 bude na celom Slovensku prebiehať prostredníctvom najrozmanitejšieho spektra aktivít a podujatí za účelom pozitívne zviditeľňovať knižnice ako významné kultúrne a vzdelávacie inštitúcie, ktoré plnia svoju nezastupiteľnú úlohu v rozvoji znalostnej spoločnosti.

Pobočky Mestskej knižnice si pre vás pripravili bezplatný zápis nových čitateľov, ktorý bude trvať počas celého týždňa, v pondelok sa uskutoční interaktívna beseda s p. Martinom Danišom o knižke: „O chlapcovi, ktorý mal rád vôňu čokolády“ a vo štvrtok na pobočke Zapotôčky uskutočníme športovo-edukatívne stretnutie s p. Sašou Kollárovou a deťmi MŠ Matušku.

Samozrejme prebehnú na všetkých pobočkách knižníc, najrozličnejšie podujatia pre všetkých čitateľov, ktorí majú radi knihy.

Viac informácií získate na pobočkách Mestskej knižnice M. Mišíka:
- Zapotôčky (v ZŠ Dobšinského) – kniznica@prievidza.sk, 0904 752 760
- v Dome kultúry – kniznicako@prievidza.sk, 0911 037 062
- Kopanice (v Centre voľného času Spektrum) – kniznicase@prievidza.sk, 0904 752 759
 

TSK

 

 

 

Odporúčané akcie