Veľký hráčsky turnaj v hre BANG!

Iné akcie
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi
Od do

BANG! je kultová spoločenská hra, známa po celom svete. V stredu 29. novembra 2023 bude v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi prebiehať regionálny turnaj, ktorého víťaz sa kvalifikuje na majstrovská Česka a Slovenska, odkiaľ môže postúpiť až do Európskej ligy.


Staňte sa mužom zákona, banditom, či podlým odpadlíkom, ktorý hrá sám za seba a ovládnite divoký západ. Zábavná kartová hra z čias divokého západu je plná prekvapivých zvratov, zákerných intríg aj smrteľných súbojov.


Hra si získala milovníkov na celom svete a preto sú čoraz viac obľúbené aj turnaje. Jeden z nich si budete môcť zahrať už 29. novembra 2023 od 15.00 hodiny v priestoroch Hornonitrianskej knižnice, na Záhradníckej 21. Víťaz získa okrem vecných cien aj postup na majstrovstvá Česka a Slovenska v roku 2024.


Vítaní sú skúsení borci aj začiatočníci, ktorým vysvetlíme pravidlá a môžu si hneď na vlastnej koži vyskúšať, či budú mať povestné šťastie začiatočníka.


Na turnaj sa môžu prihlásiť jednotlivci, ktorí budú zaradení do jednotlivých hráčskych tímov, alebo aj celé zohraté skupiny. Registrácia na turnaj je bezplatná a na víťazov čakajú pekné hry.


Občerstvenie, hry, aj rozhodcovia sú zabezpečení.


Príďte si zahrať unikátny turnaj, ktorý v Prievidzi ešte nebol!


Harmonogram turnaja:


Začiatok turnaja: 15.00 hod.


Úvodné kolá: 15.00 – 16.00 hod.


Finále a semifinále od 16.00 do 18.00 hod.


Turnaj je určený pre hráčov od 8 do 120 rokov.


Pozor, na turnaj je potrebné sa registrovať dopredu na telefónnom čísle 0901 918 838 alebo e-mailom na: detskepd@hnkpd.sk do 27.11.2023.

Odporúčané akcie