Eniesa & Nany v Bojniciach

30.04.2018 - 17:00
Pozývame vás na ďalší z našich spojených koncertov, tentokrát do bojnickej knižnice :)

Eniesa alebo San. je hudobníčka žijúca na Slovensku, no cestujúca do rôznych zemí za objavovaním stále nových svetov čo počúvajú a inšpirujú. Hrá príbehy o čarovných lesoch, podmorských ríšach, krajoch aj nekrajoch, svetoch vôkol, aj tých v nás. Jej najbližšími nástrojmi sú hlas, gitara a santur, ktorým občas sprevádza aj koncerty iných hudobníkov. Rok 2017 bol pre ňu naozaj plodný. V júni vydala s pomocou vydavateľstva Zebra and Cloud jej v poradí tretí autorský album s názvom Meet Blue Animal. Stvorený bol v košickom UnderGroove Records v blízkej spolupráci s Palkom Jeňom, členom kapely Le´murs. V septembri spoločne nahrávali ako hostia na album Frantu Černého /Čechomor/. "Na rok 2018 chystáme ďalšie zaujímavé projekty a spolupráce. Tešíme sa na vás!"
www.eniesa.net

Nany Hudák je prievidzský pesničkársky samorast a slobodomyšlienkár. Roky hráva svoje piesne a inšpiruje svojími príbehmi poslucháčov po celom rodnom Československu. So svojou kapelou (Spontánne Hudobné Zoskupenie) nahrali od roku 2002 dovedna 5 štúdiových albumov, pričom ten zatiaľ posledný "Jazyk duší" vyšiel v renomovanom vydavateľstve a liahni kvalitnej slovenskej alternatívy Slnko Records. Často ste ho mohli počuť
aj na spoločných vystúpeniach s Martinom Geišbergom počas ich niekoľkoročnej cesty za slobodou.
"Jedného dňa som pochopil, že sa neučím hrať a spievať. Učím sa nezavadzať. Učím sa nechať cez seba pretiecť niečo v čo verím.
Niečo čo mi pomáha žiť v šťastí a so cťou. Preto budem rád ak prídete na koncert a nenecháte sa vyrušovať"
www.nany.sk

Hlavné menu