JANA KRIŠTOF LEHOTSKÁ – jedinečná koncertná show

Koncerty
Kultúrne centrum Bojnice
Od do

Pozývame vás na nový koncertný program speváčky, skladateľky a textárky Jany Krištof Lehotskej. Svoje piesne z albumov SNY a DOTYKY SLOV predstaví v nových aranžmánoch so svojou kapelou, v ktorej budete môcť vidieť a počuť: Petra Decheta na doprovodných gitarách, Jána Csövariho na elektrických a akustických gitarách, Antona Juríka na bicích a Martu Chalmovskú na basovej gitare. Kapela vystúpi rozšírená o vokálnu sekciu, kde Janku vokálne doplnia Michaela Pösová a Zuzana Šťastná.

O kvalitný zvuk a originálnu svetelnú show sa postarajú tí najlepší zo spoločnosti AMEX AUDIO, ktorých prácu môžete sledovať v televíznych show ako Let´s Dance, Slovenka roka, Hit roka a mnoho iných.


V takmer dvoj hodinovej show odznejú tie najlepšie piesne z produkcie Jany Krištof Lehotskej v nových originálnych koncertných úpravách, doplnené o jedinečné tanečné vystúpenia profesionálnych tanečných klubov PASSION, LA POINTE a LADIES CLUB. Zažijete show-dance, scénický tanec, balet a to všetko v jedinečnej koncertnej show JANY KRIŠTOF LEHOTSKEJ.

Príďte si oddýchnuť, zrelaxovať. Otvorte svoje srdcia a nechajte si v nich namaľovať jedinečný hudobno-tanečný zážitok.

Predpredaj vstupeniek: https://ticketware.eu/p/gncv

Reklamní partneri:

ESET, spol. s r.o.

BROSE Prievidza, spol. s r.o.

KARTON.SK s.r.o.

Mediálni partneri:

ČoDnes.sk

BETA rádio


Spoluorganizátor:

Kultúrne centrum Bojnice

Vstupenky

Odporúčané akcie