JOZEF HOLLY Band & String Quartet

Koncerty
Kultúrne centrum Bojnice
-

Jeho Piano Show charakterizujú 3V - Virtuozita, Vášen a Výnimočný hlas.  Tento nadaný multižánrový umelec prináša divákom niečo omnoho viac ako  len koncert. Omnoho viac ako v dokonalej harmónií naranžované klasické  diela s jazzovými prvkami alebo kvalitným popom. Omnoho viac ako  emóciami, či strhujúcou energiou nabité filmové melódie. Jozef Holly  necháva na vystúpeniach svojmu publiku kus seba, kus svojej duše a nejde  to necítiť. Presne tak ako diváci na koncertoch  nechávajú časť svojho  srdca. Preto koncert nie je len o spájaní žánrov v jedinečnom prevední.  Je o spájaní malých svetov každého z nás do fantazívneho vesmíru,  ktorého už navždy zostanete súčasťou.

Jozef Holly pripravuje tento rok už svoj v poradí ôsmy album. Okrem  známych skladieb, ktoré k Jozefovi neodmysliteľne patria ako Čmeliak,  Asturias, Moonlight, či téma z filmu Gladiátor si budete môcť vypočuť aj  úplné novinky, okorenené novým členom kapely - gitaristom Davidom  Bílekom.

Nenechajte si ujsť tento jedinečný a hlavne nezabudnuteľný zážitok.

vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/JOZEF-HOLLY-Band-String-Quartet/?idpartner=60

účinkujú: Jozef Holly (klavír, spev), Peter Szabo (bass gitara), Pavol  Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy) Matej Novák (saxofón), Dávid  Bílek (gitara), sláčikové kvarteto

predaj vstupeniek v KC Bojnice a v sieti ticketportal

KC Bojnice - vstupné: 20,00 €, študenti a členovia KPH 17,00 €

Vstupenky

Odporúčané akcie