Kandráčovci & Natália Puklušová - Ľúbi, kto dúfa TOUR 2023

Koncerty
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
Od do

Obľúbení Kandráčovci si pripravili už túto jar Ľúbi, kto dúfa TOUR 2023 u nás v Prievidzi. Koncert bude naozaj jedinečný a čakajú vás okrem ich najznámejších hitov aj novinky doposiaľ nikde neodohrané. Na koncerte sa predstavia spolu so speváčkou Natáliou Puklušovou. Ondrej Kandráč a Natália Puklušová & Band spojili sily a vydali spoločnú skladbu s názvom Ľúbi, kto dúfa. Jej posolstvom je nádej, že sila lásky a odpúšťania nás vždy prevedie cez rozbúrené vody.

„Znie to neuveriteľne, ale s Natálkou sa poznáme už vyše 20 rokov. V 90. rokoch som ju s orchestrom sprevádzal na folklórnych festivaloch v Bardejove či vo Svidníku. Už vtedy ma zaujala svojou bezprostrednosťou, ale hlavne parádnym hlasovým fondom. Prednedávnom sa naše cesty skrížili opäť v šou Tvoja tvár znie povedome. Povedal som si, že je najvyšší čas na spoločnú pieseň, ktorá by v sebe odrážala východniarsky naturel i temperament. Veľmi sa z toho teším. Myslím si, že vznikla vydarená skladba,“ dodal Ondrej.

Niet pochýb už teraz, že roztancujú celé publikum. Koncert sa uskutoční piatok, 26. mája 2023 o 19.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Vstupné od 19,00 €, vstupenky už v predaji v pokladni DK PD.

Kandráčovci sú hudobná skupina z východného Slovenska, ktorá divákom a poslucháčom podáva temperamentný folklór vo vokálno-inštrumentálnom prevedení cimbalovej hudby, čo najprirodzenejším spôsobom a nebráni sa spontánnej reakcii publika. So svojimi živými hudobno-speváckymi číslami vytvárajú muzikanti nezabudnuteľnú atmosféru.

Odporúčané akcie