Kollárovci

Žáner:
31.08.2014 - 18:30
Heddy Keddy - Management & Booking Agency a KOLLÁROVCI- hudobná skupina Vás pozývajú na koncert Kollárovci „Goraľu cy či ne žaľ," ktorý sa koná v nedeľu 31. augusta 2014 o 18.30 h v Dome kultúry Prievidza.

Heddy Keddy - Management & Booking Agency a KOLLÁROVCI- hudobná skupina Vás pozývajú na koncert Kollárovci „Goraľu cy či ne žaľ," ktorý sa koná v nedeľu 31. augusta 2014 o 18.30 h v Dome kultúry Prievidza.

Hudobná skupina KOLLÁROVCI svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na Vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu.

Úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka nim dostáva nový šat, ktorý je príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali. V ich podaní si môžete tiež vypočuť skladby z klasickej či populárnej hudby, no nechýbajú ani vlastné piesne, ktoré sú publikované na piatich CD - albumoch.

Vstupné: 8,00 € predpredaj, 9,00 € v deň koncertu. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza alebo v sieti Ticketportal.

Hlavné menu