
Cantica Collegium Musicum
Záverečný koncert Prievidzských zborových dielní
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
Slovenský klavirista a skladateľ Norbert Daniš, člen prestížneho zoskupenia PETROF Art Family, vás pozýva na večer plný emócií, krásy a hudobných príbehov, ktoré hovoria priamo k srdcu.
V programe zaznejú známe skladby: Ludovico Einaudi (Experience, Nuvole Bianche, Una Mattina), Yann Tiersen (Amélie), ikonická Moonlight Sonata, romantický Chopin, Ballade pour Adeline a autorské skladby samotného Norberta Daniša plné lyriky, hĺbky a osobitého výrazu.
„Svojmu publiku chcem ponúknuť viac než len krásnu hudbu. Piano Stories sú príbehy, ktoré vám rozpoviem hudbou,“ hovorí Norbert.
Tento koncert nie je len umeleckým zážitkom – je to pozvanie spomaliť, stíšiť sa a nechať sa viesť hudbou do priestoru, kde aj obyčajný okamih získava nový význam.
Kedy: nedeľa 1. júna 2025 o 17:00
Kde: Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, Záhradnícka ul. 19
Vstupenky:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/norbert-danis-piano-stories-prievidza-2025-06-01/
Záverečný koncert Prievidzských zborových dielní
Najúspešnejší český revival Lucie koncertuje aj u nás.
Tužina Gro(o)ve 2025
Line-up WELCOME SUMMER festival - Bojnice 2025 - kompletný program, ktorý Ťa dostane do varu