Štvrtok? Jedine koncert! Peter a Lucia

Koncerty

Adaptácia Alty Vášovej dostala konkrétnu muzikálovú podobu až s textami Jána Štrassera, ktoré zhudobnil Dežo Ursíny a v demonahrávke zaznamenali spolu s Jarom Filipom. Muzikálu pri realizácii však šťastie neprialo a ku konkrétnemu stvárneniu došlo až v minulých rokoch na Malej scéne, kde sa však dielo udržalo iba 22 repríz.

Projekt Peter a Lucia prináša piesne z rovnomenného muzikálu Deža Ursinyho a Jara Filipa v podaní ich detí Kuba Ursinyho, Doroty Nvotovej  a tria Talent Transport.

Piesne z muzikálu nanovo naštudovalo trio Talent Transport (TT): Vladislav Slnko Šarišský (klavír, spev), Marián Slávka (bicie), Filip Hittrich (basgitara), ktoré ich má v malíčku.

Koncom roka 2013 totiž zaznel tento pôvodný slovenský muzikál naživo na Malej scéne STU práve zásluhou Talent Transportu, ktorí do slovenských miest prichádzajú s Petrom a Luciou v podaní Jakuba Ursinyho a Doroty Nvotovej.

 

Členovia: Dorota Nvotová, Jakub Ursiny, Vladislav "Slnko" Šarišský, Majo Slávka, Filip Hitrich
Autorka libreta: Alta Vášová 
Texty piesní: Ján Štrasser 
Hudba: Dežo Ursíny


Vystúpenie: 31. januára 2019 o 18:00 h v RKC v Prievidzi (Záhradnícka 19)

Vstupné na mieste: 10 €

Predpredaj: 8 €

  • Od 10. 1. do 30. 1. 2019 je možné vstupenky zakúpiť v galérii RegionArt pri RKC v Prievidzi (Záhradnícka 19) pondelok - piatok v čase od 9:00 do 17:00 h.

Štvrtok? Jedine koncert! Peter a Lucia - predpredaj

 

 

Hlavný partner podujatia Fond na podporu umenia

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

S finančným príspevkom Hudobného fondu

 

 

Odporúčané akcie