DELIK & DJ Vec /// LiveShow

19.05.2017 - 21:00 - 20.05.2017 - 05:00
NAJLEPŠIA LIVE SHOW V TVOJOM CLUBE 333

Aj v máji sme si pre Teba pripravili špeciálne prekvapenie v podobe Live Show! Obľúbený raper Delik (Moja Reč) u nás pokrstí svoje nové EP s názvom "Dvojitý zásah". Doprovod mu bude robiť nemenej známy raper a DJ v jednej osobe Vec... A čo ešte k tomu? Pozorne čítaj... !!! POZOR, koncert už o polnoci !!!♛♛♛ DELIK & DJ Vec ♛♛♛

Špeciálna showka k novému EP na ktorom spolupracoval raper Delik a producent Grimaso. Našlapané beaty a striktné flowy, to je presne to, čo potrebuje každý trueschool fanúšik! Samozrejme sa môžeš tešiť aj na veľké hity z Delikovych predošlých sóloviek alebo niečo z Mojej Reči... kvalitka je zaručená :)

♛Rapsodia /PD/♛
Ako predskokani vystúpi talentovaná domáca dvojica Sharky a Joey známa ako Rapsodia. Predstavia Ti nové veci zo svojho debutu Dioptrik a je jasné, že ich energická a vyhajpovaná show Ťa pohltí.

♛ Tanečná skupina Mafia 
Tanečná skupina založená z čistej spontánnosti a lásky k tancu, s dvomi základňami - Prievidza a Bánovce nad Bebravou. Ich snahou je zdieľať dobrý vibe and have fun. Mafia je podpora v sebarozvoji, prejave, freestyle a neobmedzenosti. Najčastejšie sa pohybujú v kruhu streetdancu, nepohrdnú showkami, ani inými tanečnými štýlmi.

O tú najlepšiu atmosféru pred koncertom sa postará mladý talent Dj Triple P a po koncerte náš rezident DJ LilJohn...

✫ Do 23:00 všetky koktaily a miešané drinky len za 2,50€ a potom kombinácie vodka+džús, rum+cola, gin+tonic len za 2€!

VSTUP: 4€ (17+) /// po koncerte 2,50€
GUEST LIST Clubu 333: 2€ /// po koncerte FREE
ZLATÉ 333 CLUBOVÉ KARTY: FREE!

Hlavné menu