Quantcast

Mikulášsky sprievod mestom

Pre deti
Kultúrny dom Prievidza - KaSS

Keď nemôžete ísť za Mikulášom, príde za vami!

Nedočkavosť a úprimná radosť. Aj takto sa dá opísať atmosféra blížiacich sa dní z pohľadu najmenších, ktorí si už čoskoro začnú čistiť čižmičky, aby v nich našli sladké prekvapenie. Pomaly sa totiž blíži deň sv. Mikuláša. Ten je pre nich jedným z najobľúbenejších dní v roku.

Kultúrne a spoločenské stredisko vždy s radosťou pre vás pripravuje program, ktorý je spoločnou oslavou tohto krásneho času. Spokojnosť, úsmevy od ucha k uchu a žiara v detských očkách, to je pre nás primárne. Deň sv. Mikuláša sa tak v Prievidzi už dlhé roky spája s Mikulášskym sprievodom mestom, ktorý otvára Vianoce v meste. Keďže ho tento rok nemôžeme organizovať v tradičnom prevedení, koč bude so sprievodom po Prievidzi prechádzať a pozdraví všetky vaše detičky. A aká by to bola Mikulášska návšteva bez dobrej nálady a jeho dvoch veselých pomocníkov – anjelikov a čertov, ktorí k nemu neodmysliteľne patria? Atmosféru tiež budú dotvárať aj príjemné tóny vianočných piesní. Podujatie začne v sobotu, 5. decembra 2020 o 16.00 h na Ul. Clementisa. Pokračovať budeme: Ul. Energetikov Snežienková ul. Veľkonecpalská ul. Necpalská cesta Ul. stavbárov Lúčna ul. Športová ul. Nedožerská cesta Mliekarenská ul. Ul. Ondrejova Nábrežná ul. Ul. Björnsona Ul. Štefánika Nábrežie sv. Cyrila a Metoda Ul. Rastislavova Námestie slobody.

Súčasťou tohto podujatia je aj zaujímavá súťaž o balíčky plné sladkostí, ktorú sme si pre vaše ratolesti pripravili a ktorá naštartuje ich kreatívne rúčky. Nakreslite Mikuláša spolu s jeho družinou a obrázok uverejnite na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/KaSS.PD) v komentári pod príspevok s video pozvánkou k Mikulášskemu sprievodu mestom. Výhercov vyžrebujeme v pondelok, 7. decembra 2020.

Tešíme sa na vás!Odporúčané akcie