Nedeľa s rozprávkou: Sniwko a Buwko

Pre deti
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
-

Nemáte program  na nedeľné popoludnie? A čo tak zobrať deti do divadla? Kultúrne a  spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na ďalšie predstavenie zo  série rozprávkových nedieľ, ktoré je určené pre deti a rodiny. Už  29.  septembra 2019 o 15.00 h v Dome kultúry sme pre vás pripravili  predstavenie pod názvom „Buwko a Sniwko“ v podaní Divadla ZáBaVKa zo  Senca.

Deti sa budú cítiť ako doma, v príjemnom prostredí, na  vankúšikoch a dekách! A že čo ak tam nebudú môcť obsedieť? Alebo sa budú  báť? Tak pre tento prípad, nebudú chýbať tvorivé dielničky pre všetky  neposedné detičky.

O rozprávke: Príbeh dvoch Perinčanov Buwka a  Sniwka začína pátraním po tom, čím chcú byť, keď budú veľkí. Sniwko sa  rozhodne byť klaunom, a tak presvedčí Buwka, aby s ním pripravil program  pre všetkých Perinčanov. Spolu s deťmi obaja klauni vytvoria množstvo  zázračných klaunských čísel. Deti sa stanú päťhlavým drakom, ale naučia  sa aj chodiť po lane, či žonglovať. Najdôležitejšie však je, že treba aj  cvičiť a trénovať, pretože nikto učený z neba nespadol.

Dĺžka predstavenia: 45 min.

Vstupné: 3,00 € pre všetkých. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza v predpredaji od 3. septembra 2019. 


Odporúčané akcie