Slovenské ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO

Pre deti
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
Od do

Osloboďte kúzlo s veľkolepým Slovenským ľadovým kráľovstvom. Originálne autorské predstavenie na motív jednej z najznámejších rozprávok všetkých čias je plné humoru a ikonickej hudby, ktorá roztopí srdcia všetkých vekových kategórií. Zavrite oči a nechajte sa preniesť do krajiny Arrendele. Čaká na vás príbeh dvoch sestier Elsy a Anny, ktorých láska nepozná hranice. Stretnete sa aj s milým a vtipným snehuliakom Olafom, ktorý očarí všetkých malých aj veľkých divákov. V predstavení účinkujú priamo herci, ktorí nadabovali a naspievali slovenskú verziu rozprávky. Môžete sa tak tešiť na piesne „Von to dám“, „Postavíme si snehuliaka?“ a mnohé iné známe melódie z rozprávky, ktoré si s nami určite radi zaspievate.

V predstavení Slovenské ľadové kráľovstvo účinkujú herci, ktorí nadabovali slovenský originál rozprávky Frozen 1 a Frozen 2: Andrea Somorovská (Elsa), Lucia Bugalová (Anna), Marián Labuda ml. (Olaf), Juraj Kemka/Dávid Árva (Kristof)

Predstavenie trvá cca 50 min a je vhodné od 2 rokov. Toto predstavenie je veľmi obľúbené a počet miest je obmedzený, tak neváhajte, aby ste ho nezmeškali.

Vstupné: 13,00 €, vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza a v sieti Predpredaj.sk https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/slovenske-ladove-kralovstvo-prievidza-2023-11-05/

Odporúčané akcie