Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!

Pre deti
Kultúrny dom Prievidza - KaSS

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime  najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom  zachránime Kozliatka aj Medvedíka. Zase priletí náš večne opakujúci  sa Papagáj. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a  potešíme známou Hlava ramená.  Rozcvičíme Pecivála a vystrašíme Babu  Jagu. A možno aj Klbko pôjde do sveta a stretne Hrušku zelenú. Naučíme  sa maľovať so Sestričkami farbičkami. Spoznáme nový tanec Šlapy  Šlapy. Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu. Samozrejme  poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a  zatancujeme si aj na overené pecky ako Máme tu leto,  Ahoj,  ahoj! aPápá. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá a macko  Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým  žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným  predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. Tešíme sa na vás.

Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Ako bonus k zakúpeným štyrom lístkom dostanete voucher na získanie DVD Naživo Hip hip hurá! so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!

Dieťa s platným ZŤP  preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení  vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou  nárok na  vrátenie 50 %  zo vstupného.

Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou

Vstupenky

Odporúčané akcie